По осеннему лесу на шоссейном велосипеде

13 thoughts on “По осеннему лесу на шоссейном велосипеде

 1. warrior Автор записи

  Наразі 26″. Стокові були 23″. Різниця невелика але звик до 27″ ялинки, і тому ставлю дещо ширші ніш сток.

  1. Vktr

   23″ — це типу 700*23С? Я просто на 23 ганяю, в основному по місту правда. Пару раз довелось на мякі грунти виїхати — «все сумно». От і думаю, якщо поставити 28с, як сильно накат впаде, і чи дасть воно перевагу на грунті? Чи 25с ставити? Що ти думаєш?

   1. warrior Автор записи

    Трохи впде. Но не особо.
    Перевагу на грунтах дасть. Але теж не особо.
    Я б ставив 25.
    Але фізичний розмір у них різний може бути. В мене стоять ззаду 26 Панасонік а спереду Заффира 28. По товщині Заффира 28 трохи тонша за Панас 26.

    1. Vktr

     Ну, я теж думав 25с. В мене вони стокові стояли(кенда якась, по товщині була 28мм). А от протектор може дати перевагу? Я не маю на увазі «бороздочки» такі для відводу води, а щось типу такого http://www.schwalbe.com/gb/tour-reader/marathon.html. Це турінгова покра, там навіть під 23с розміри є. Правда важкувата. Чи не паритись і взяти сліки звичайні?

   1. Vktr

    ну, якось так :-). Я просто 95% по асфальту ганяю. Але бувають моменти, коли заїхав в парк чи ліс. На твердих грунтах проблем немає, а от якщо мякенько( ну голки там, з пісочком), то 23с вгрузають. Я теж думав за сліки, так як все таки асфальту більше в моєму житті:-).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *