ВИХІДНІ НА ШОССЕ KELLYS ARC 2.9

В неділю 4.10.15 гонка «Подільське Коло: Фінал» а у мене почались проблеми з гальмуванням і були всі шанси без гальм вбитись на трасі.. тому я вирішив не гратись з вогнем, і в п’ятницю завіз свій Cube Analog 29″ в ремонт..
Але перед цим шукав собі транспорт на якому буду повертатись додому.. спочатку була спроба випросити в Андрюхи його кросовік, але так як він склав колесо на каміннях та ще й поїхав в Немирів — кросовік пролетів.. далі недовго думаючи зателефонував Володимиру Чубатюку, пояснив всю ситуацію, він дав добро покататись на його шоссері Kellys ARC 2.9.

Я узяв з собою товарища з Гнівані і ми поїхали в Велолігу завозити велосипед в ремонт, але перед цим заїхав до Володимира взяти шоссе.. Володимир дозволив покататись аж до понеділка, так як він поїхав чи то в Ладижин чи куди.. примовляючи «Катайся наздоров’я мені не жалко, подумаєш кусок металу і трішки карбону, який коштує всього 1000$» я подякував і ми поїхали в Велолігу.
Далі зідзвонився з Надьою, домовились про зустріч і з помірною швидкісттю, так як не звик до положення гальмівних ручок, попетляли на вул. Осторвського після чого на Тяжик і вже після на каву в Чілінтано 🙂 Випили швиденько кави і додому, бо нам ще їхати до Гнівані а вже темніє.

Додому я їхав попереду свого товарища, не лосячив так як ще не зовсім звик до шоссера, їхав стабільно 20-25. велосипед по асфальту їде рівно, м’ягко і без жодних зайвих зусиль)) добрались додому, я ще вирішив похизуватись шоссером поїхав в центр намотувати кола. Гніванчани зацінили, а особиво юнаки-велосипедисти 🙂

FuoTB4IV2A0 PbAsvPM0uZo

На наступний день як виявилось в мене майже не було роботи, тому я і зранку гарно покатався. І по асфальту і по грунтах 🙂 Звичайно на грунтах без фанатізму все спокійно і з думкою про те, що це не моє і його гробити не можна))
Зранку вдалось накатати близько 25 км з темпом 10-20 км/год з ривками до 50 км/год)))

Пройшов певний час, перекусив і в приблизно 17:30 виїхав на тренування, а перед цим взяв в товарища його телефон щоб записати тренування на «Страву» але як виявилось пізніше, всю дорогу ГПС показував що «немає мережі» і замість 41 км тренувань записало лише 800 метрів, що сказати… круто! )

Тренування видалось на славу, швидкість чудова, час тренування також приємно здивував. Так як проїхав 41 км за 1 годину 20 хвилин, при середній швидкості 31 км/год. Це при тому всьому що на зворотній дорозі був зустрічний вітер. Але їхалось все одно дуже круто і приємно.
Якщо б я їхав на свому Кубові, середня швидкість там була б від сили 26-27 км/год, при тому всьому що їхав би на межі своїх сил. Вобщім шоссе руліт!!!

Ввечері перед сном ще накатав 15 км і спати, так як завтра гонка)) а це означає, що до мене знову повертається мій МТБ, а шоссе повертається власнику 🙁 я довго не хотів з ним прощатись, але в +100500 раз вдячний за можливість спробувати що таке справжній велосипед для шоссе, а не так як я катаю на мтб по всьому, по ебенях, по полях, лісах і по трасі. Все одно відчуття не ті.

4T-YaqauyVo

Велосипед легенький, кинув на плече і побіг з ним на 3-ій поверх, неодноразово так робив за цілий день, і саме головне мені це подобалось. ))

Зранку в неділю зібрався їхати на гонку в Вінницю, заскочив на велосипед і полетів)) швидкість чудова, але недостатня через болі в м’язах після попереднього тренування, але нічо якось їдеться. Вдалось до Велоліги докрутити з середньою 30 км/год, хоча відчував що міг би краще, залишив велосипед, узяв свій і відразу ж відчув різницю між ними.
Мій мало того що важкий, так щей якийсь занадто громадний(великий), порівняно з шоссером. на Кубові спочатку їхалось взагалі не звично, таке відчуття що він неповороткий, незручний, важкий. Але швидко все повернулось в норму, як тільки доїхав до стартової галявини «Дідькових Стежок».

+ Плюси.
1. Легкий.
2. Стильно виглядає.
3. Крута посадка.
4. Швидкий (але тут ще залежить від того хто на ньому їде).
5. Зручний та компактний (займає мало місця в квартирі, та з ним легко та зручно бігати по поверхах).

— Мінуси.
1. На ньому не поїдеш швидко по грунтах, хоча тут також залежить від того хто на ньому їде і головне як їде! Але мені було б шкода знущатись над таким велосипедом
2. Будь-яка ямка на дорозі, це думка про те, що під тобою він зараз розвалиться, хоча таких я ямів не ловив, і всі об»їжджав.. один раз тільки заїхав в Сутисках і то встиг вирулити)
3. Трішки незручний хват керма, як після МТБ. В мене якогось біса дуже болів великий палець на правій руці, а так начебто нармуль всьо. ))

Висловлюю свою подяку Володимиру за можливість покататись на шоссері, відчути що таке швидкість і отримати кайф від цого )) це були найкращі години з тих пір коли я сів на велосипед. )))

9 thoughts on “ВИХІДНІ НА ШОССЕ KELLYS ARC 2.9

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *