Мій велосипед Чінеллі

Коли у людини немає лісапєта, як у Дяді Фьодора спочатку, то вона, людина, тоді глубоко нещасна і зла. А от коли появляється лісапєт у тебе, то ти стаєш такий щаслівий, шо готовий усіх любити, нєкоторих там, де і зловиш!

— Спите, Лєксєїч? — чую в телефон майже опівночі, відкривайте хату, я тут вам гостя привів, пустіть поночувати, він гарний!

«Матір Божа», подумав я, глянувши на гостя, і так солодко, солодко тенькнуло серце, тіньк-тіньк, а потім побігло щосили! У мене так тільки від дівчат гарних серце тьохкало раніше.

— Я ж казав, що сподобається, — сказав товариш, штовхаючи до мене красивого червоно-білого Чінеллі, хай поживе у Вас до весни, а Ви поки грошенят позбираєте. Він правильний, не бійтеся! І не дорогий для Вас.

Так у мене з’явився Чінеллі.

велосипед Cinelli

велосипед Cinelli

велосипед Cinelli

велосипед Cinelli

Тендітний і легенький, як дівчинка, 7.5 кіло, рама люміній, руль карбоновий, колеса амброзіо, навіска вся компаньоло велос.
Тоді ж, вночі, я і виїхав на ньому вперше, катався до другої ночі, насолоджувався. А пізніще трохи взяв його з собою, у відрядження, до Одеси. Наприкінці, коли відрядження закінчувалось, вирішив махнути на ньому назад, в Київ. Виїхав о 22.30, в ніч, не чекаючи ранку. Під час дороги ставав відпочивати кілька раз. грітися чаєм на заправках, тому колеги мене наздогнали вже під Уманню, і далі я поїхав у машинці.

Відстань у 263 кілометри проїхав за 11.07

От, хвалько, скажете! Так, хвалюся! Хвалюся тим, що у…трішки за 50 років, можу проїхати трохи більше сотні км за раз, виграти раздєлку на 30 і на 100, покататись по Карпатах і зазіхнути на щось більше… Рік ще не скінчився, тому 12 тисяч з кусочком, наїжджених кілометрів не закривають сезон.

А нещодавно у стайні з’явився ще один коник, mongoose tyax, хоч і з 26-ми коліщатками, але дівчинці дарунок подобається!

І я тепер трішки щасливий, як Дядя Фьодор, на лісапєті!

19 thoughts on “Мій велосипед Чінеллі

 1. Piramist

  Він гарний, він білий, він італієць!!!
  Нехай і надалі радує хазяїна, як радує наше око!

  Як на мене, особисто, білі покрихи були б дуже до «лиця»…

 2. dron62

  Ребята, а на руле около выноса вставки резиновые что-ли? Я часто езжу с хватом у выноса, а тут даже не обмотаешь.

  1. Юрій

   @dron62, Это не вставки, это такие «окошки» прозрачные, видно нити карбоновые. Логотип на передней части руля немного ребристый, хват нормальный!

  1. Юрій

   @warrior, Yuriy, Рама Columbus Zonal потрійний батінг алюміній 7005 T6,(1480 гр.) вилка карбон-монокок Columbus Carve Mega, 680гр.
   Руль 42 см(Cinelli Ram XL Bianca handlebars 230 гр.), хомут, підсєдєл(ЗТ, 180гр), сідло(Fizik 240гр), колеса (одне 430гр.), ось ці:http://www.ambrosiospa.com/index.php/en/company/technology
   Трансмісія 2х10 Campagnolo’s Veloce.
   Педальки Look S-track, я їх купив на чейні і користую на кадейлі теж.

   Я тоді вночі як сів на нього, а воно ж не МТБ! Щось таке легеньке між ногами, но гаряче, під горку йде нормально!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *