Soma. Аеродинамічні подовжувачі керма Cletus

Аеродинамічні подовжувачі керма Cletus від компанії Soma, служать кріпленнями для  різновсяких аксесуарів.

Трохи особистого: хто не юзав лежак  категорично рекомендую! Хоча б сезон спробувати поїздити. У вас в голові, так само як то було у мене, дещо зміниться. Так само зміниться стиль їзди і стиль хвату якщо у вас шосссейнік.
Ще особистого: зараз зима лежак я зняв їз-за нових ручок Sensah Ignite, і так і не поставив.

Але продовжимо. Подовжувачі Cletus, продаються лише в комплекті з кермом (наразі), можна встановити декількома способами, щоб надати вам ще більше можливостей для юзака.  Кермо Clarence забезпечує більш природне положення руки та зап’ястя, але його вигин вперед від центру робить дивним встановлення світильників, комп’ютерів тощо. Однак додайте нові подовжувачі Cletus, і ви зможете створити пряму секцію перед штангою для монтажу всіх речей. (Як вам такий переклад?)

Або переверніть їх, щоб створити «аеро» розширення для більшої позиції рук під час тривалих поїздок. Набір називається Clarence II і продається за 120 доларів. Загальна вага з подовжувачами становить 600 г (заявлено), а ширина — 670 мм.

Планка Highway з подовжувачами називається Highway 17 і має ширину від 38 до 46 сантиметрів. Заявлена ​​вага з подовжувачами становить 610 г, а роздрібна вартість — 150 доларів.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.