300 км на велосипеді Kellys ARC 2.9

Всім привіт! Хочу описати свої враження від покатеньок на шосері дяді Вови)

3njcqvj3pi8

Так сталося, залишився в мене один мтб байк. А мали приїхати колеги з міста Хмельницький, дивитися трасу «Вінницької сотки», якось не комфортно і важковато колегам-шосерам трасу на мтб показувати. От я і домовився обмінятися вєлами на пару днів.

Знайшов Вову і Сєржа, помінялися, покращили обмотку, зняли пару відосів), і  вже вечірнім сутінковим містом я погнав додому. На шосері не сидів 3 місяці, тому з перших кілометрів знову проникся приємними відчуттями легкості, жорсткості та швидкості.

Далі були 140 км в гоночному режимі, в групі всю дистанцію не вдалося проїхати бо інтенсивно розпочинав на змінах, вкінці заголодав і їхав індивідуально 30-32 км/год. Велосипед витримав всі знущання вінницькими дорогами, здався тільки лівий лежак — він розкрутився.  Потім використовув, шосер для поїздок по справах, по місту, без особливих навантажень..

В загальному Kellys ARC 2.9  хороший, надійний байк. Повністю розкрити потенціал не зміг бо ростовка трохи не для мене, і посадку не посмів чіпати. А так вел-ракета! Дуже гарно по гоночному розкрашена рама, покришки чітко тримають повороти, легко йде вгору. На лежаку можна декілька хвилин їхати під 50 км/год.  З мінусів погана робота заднього перемикача, слабкі гальма і на мою думку дуже м’який підседільний штир.

Вова, дякую за можливість знову політати на шосе. Було приємно познайомитися віч-на-віч. Захочеш мтб-танк звони)!

 

7 thoughts on “300 км на велосипеді Kellys ARC 2.9

 1. warrior

  Дякую! Буду дзвонити. Сьогодні все ж буду на своєму катати.
  Гальма да, я знаю. А троси вже пора міняти.

  В сою чергу: катнув на твому хардтейлі. Чудовий байк! Перемикання чітке та швидке, ліс тримає чітко, а гальмує так що взазалі страх! Я на ньому хоч і не дав 300 км, но гасав знатно. І щось там підняв на калькуляторі з середьної та максималки

 2. Антон

  Я смотрю ддВВ меняется великами часто.
  Тебе не страшно что кто-то привезет тебе кусок железа вместо велика?

  1. warrior

   Не ведаю.
   По ходу мне как-то побоку. Все равно как-то разойдемся с коллегами.
   И потом, не кусок железа.
   Дюральки и карбона. )

   Сейчас радуюсь как я успел сэкономить на подседельном 250 бакинских партизан.
   Каптц! Три подседела и — велик!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *