Карбоновий фляготримач з китайшопа.

Купив у китайців пару карбонових фляготримачів.

Тема, насправді, не нова. Але яке ж було моє здивування, що  більшість з доступних в магазинах фляг не пасують до цього тримача. То ж мої скитання по магазинах в пошуках фляги вилилися в коротеньке відео з оглядом китайського чуда інженерії. Також мені пощастило потрапити до фірмового магазину Trek і порівняти підробку з оригіналом.

Для тих, кому відео ліньки дивитися, то в двох словах підіб’ю підсумки:

 • річ дуже легенька. Та, що на відео була 15 грам, інша 16. Коли вага оригінала 32!
 • річ дешева. Близько 8 американських гривень за штучку. Оригінальний коштує майже в 10 (десять!) раз дорожче.
 • Але треба заморочитися із підбором фляги. Далеко не все ідеально пасує.

Власне кажучи, коли ходив до магазину Trek, то спробував поряд з оригінальним карбоновим Bontrager також оригінального Bontrager, але не карбонового. Так от, оцей, що НЕ карбоновий фляготримач, із усіх трьох тримає флягу найкраще. Вага його 40 грам, якщо не зраджує пам’ять. Ціна, близько 15 американських гривень за штучку. Для диких бездоріжь, мабуть, оцей НЕкарбоновий був би найкращим.

В підсумку, якщо Ви мазохіст по грамам, та рахуєте копійки з вело-бюджету, то оглянутий пристрій цілком пристойний, можу радити до використання.

10 thoughts on “Карбоновий фляготримач з китайшопа.

 1. Piramist

  Олеже, дякую за такий детальний огляд тримача, але на мою думку більшість фляг, що ти перепробував у магазинах на відео, будуть прекрасно триматись у тримачі. Було чути звук, як фляга фіксується у тримачі, а те, що ти можеш її пррокручувати в ньому, не означає, що вона випаде. І в дорозі значно важливіше коли флягу можна дістати, не напружуючись, ніж коли ти її із зусиллям тягнеш із тримача. Ти ж не катаєш по скелям із такою сильною вібрацією вела, правда ж? І догори дригом фляга на велі теж не перебуває. Ну а «фізкультурна» пляшка взагалі і не задумувалась як велофляга, тож вибачай, вона й не буде триматись. Хіба що у алюмінієвих тримачах, які можна трохи підігнути, щоб щільніше було.
  Але загалом, то є мої особисті погляди і уподобання щодо тримачів. І тримачі твої суперові і виглядають на велі в масть!
  Вітаю з придбанням та нехай довго працюють!

  1. Oleg Автор записи

   Ну так, деякі ставали більш-менш нормально. Але таки переважна більшість таки теліпалася. Воно на відео так не видно, як в руках відчуваєш =). Мабуть таки Трек-фляги ставали найбільш ідеально. Там, на флягах, передбачений виступ під «зуб» в тримачеві.
   А от на моєму першому мтб-келіс був фляготримач, то фізкультурна пляшка на 0.75 в нього ставала ідеально. Так, він був алюмінієвий, але я вроді його не підгинав.
   На вел дійсно гарно вписалися. Дякую =)

 2. bimli

  Чет у фвас не по феншую — вел спеш, а флягодержатели трековские 🙂
  За 8 баксов можно купить отличные и оригинальные Elite Custom Race или Elite Cannibal, которые мёртво держат бутылку даже на сильном расколбасе. Весьма рекомендую.

  1. Oleg Автор записи

   А ще у мене шолом Kellis, і весь одяг від німецько-китайського нонейма Crivit. =)
   Тріхи не по феншую, але якось катаємося =)

 3. 23

  Нормально тримає фляготримач! Ти ж не катаєш догори дригом?!! А фізкультурна фляжка випадає?.. Попробуй трьохлітрову банку засунути — вона не влізе — значить брак!

  1. warrior

   Я тож если велик переверну и начну трусить — повыпадают фляги. Но, в реалии, на любом расколбасе ни разу не выпадали. Выпалада литруха воды с дешевого держателя из пластической массы за 0,58 у.е. — но то дешевый, и то литруха, и то расколбасе. А стандарт 0,75 да в стандартный держак — все должно быть норм.
   И потом, флягу ж надо как-то в пути вытащить и опять же засунуть. А поежели засовывать с помощью пинка ногой — как-то не комильфо — потеря мощности )))

   1. Oleg Автор записи

    Ці фляги, що підібрав, в позі «догори ногами» не випадають зараз. Думаю, що на розколбасі теж втримаються. Хоча я якось намагаюся уникати на шосері по розколбасам колбасить. =)

 4. warrior

  Таки нормальный держак. Я покупал такой у Чеки Джана для бывшей коллеги. Вместе с палкой и палкой. Нормально все стало. Да, он «невесомый» но свои функции — удерживать флягу выполняет норм. Не понимаю с чего проблемы? Выдуманные же проблемы.

  1. Oleg Автор записи

   Ну, почалося все з того, що фляги купив раніше самих підфляжників. І потім був неприємно вражений, що вони ніфіга там не фіксуються. (до речі, дякуючи цьому, продавець повернув мені третину вартості, але то окрема історія). Спочатку вирішив, що то фляги у мене «не такі» і спробував «фізкультурну» пляшку на 0.75, яка колись ставала ідеально на мій перший Келіс в алюмінієвий підфляжник. А та пляшка взагалі звідти випадає.
   Ну а далі пішов по магазах в пошуках такої, яка б не випадала. Навіть повезло на магаз Трек попасти і порівняти девайс з оригіналом.
   Не назвав би це проблемами, таке — зайвий клопіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *