Велокомп’ютер Sigma BC12.12

Нарешті купив собі велокомп’ютера. Ну, як купив, — кохана дружина подарувала. А то зі своїм новим другом вже рік відкатали, а скільки накатали одній перекидці відомо. Зняв коротеньке відео з розпаковкою, оглядом, монтажем та настройкою.

У мене був колись велосипед Kellys Viper 50 і на ньому теж стояв велокомп’ютер Sigma, правда, не пам’ятаю вже який саме. Так от тоді, пригадую, у мене не вийшло по табличці точно виставити параметри «довжини» колеса. Довелося довго калібруватися по GPS. Не то моїх покришок не було в табличці, не то одне із двох.

То ж очікував, що за цим разом мене теж чекає довга і нудна GPS-калібровка. Перше наближення зробив із таблички для моїх покришок. І яке ж було моє здивування, коли я поїхав до парку, де що-суботи бігаю 5км (там трасу розмічено кожним кілометром). Значення із таблички виявилося ідеальним! Прям гора з плечей спала, адже gps пристроя у мене зараз немає, і вже думками змирився з тим, що буду деякий час їздити вроді як і з комп’ютером, але і не знаючи, чи правду він показує, чи ні =)

В суботу тестово крутнув якісь 65км по околицях. Потім намалював маршрут по карті, і розбіжність склала якусь пару десятків метрів.

Коротше кажучи, іграшкою задоволений. Єдине тільки, на білому велосипеді чорний дріт не дуже гарний вигляд має. Але то таке…

10 thoughts on “Велокомп’ютер Sigma BC12.12

 1. Oleg Автор записи

  До речі, вичитав в інструкції, що таке PS Trip i PS Time, це додатковий лічильник часу і кілометрів, який можна в будь-який момент поїздки увімкнути або вимкнути. Такий собі лічильник від «чек-поінта» до «чек-поінта».

  1. Oleg Автор записи

   Нарешті розібрався. (вроді як).
   Виходить в сумі аж 4 лічильники кілометражу та часу.
   1. Лічильник поїздки (Ride)
   2. Лічильник подорожі (Trip)
   Перший можна обнуляти і починати заново, при цьому другий буде і далі продовжувати рахувати кілометри. Аж доки не обнулиш обидва одразу.
   Середня швидкість рахується саме по другому лічильнику. І саме від цієї середньої швидкості малюються стрілочки із мотивацією на вкручування педалей.
   3. Лічильник від точки до точки, який можна будь-коли увімкнути і будь-коли вимкнути.
   4. Загальний пробіг велосипеда.

 2. Piramist

  Вітаю!…
  Сігма годні апарати робить…
  Перший комп у мене був саме Сігма — щось типу на 5-6 функцій…
  Загубив…
  Потім був китаєць, теж класний, але теж посіяв…
  Зараз Сігма 1609 STS, б/у, працює як годинник!…

  1. Oleg Автор записи

   Це, виходить, на 2 велосипеди і бездротовий?
   У мене перший теж був сігма, правда, тріхи простіший ніж цей. Але вже не пригадую моделі. Продав разом із Келісом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *