Відкриття сезону або 160 км на велосипеді

Сезон як би не закривав і катав по чуть-чуть. Але надивився як всі відкривають сезони і собі захотілося. Написав декільком велогонам — ніхто не захотів — типу свято 8 березня і т. д.

Взяв велосипед, вийшов з двору — а воно шось не їде, після вчорашньої поїздки за хлібом (65 км) в камері залишилася максимум 1 атмосфера повітря. Повертаюся, клеюся, і в дорогу. Помаленько через грунтову польову стежину і ось воно шосе. Зупиняюся включити радіо щоб тихенько щось тарабанькало, а тут хтось кричить «ооО!!, Сірьога здоров!», дивлюся назустріч їде шосейна група тренера Пастернака, ті самі хлопці і дівчата які розривали всіх на Вінницькі сотці-закрутці, гарно граціозно пролетіли.

Вітер північний сильний їду 32-37, проїжаю пост «Комсомольське», далі арки — межа Вінницької і Житомирської області, пару фото і розворот. І зразу зустрічаю шалений опір вітру, середня по трошки падає, в Калинівці докупив води, відїхав від магазину, тільки розігнався і смартфон падає з відкритого карману на асфальт. Повертаюся кришка відлетіла але акумулятор на місці, strava далі пише, ну думаю «щастить щось сьогодні)» на такі приємні ноті і домчав додому.

Пару фото:DSC_0191[1]

DSC_0192[1]

Відео:

І статистика:

Снимок

Ну і  дівчата, вітаю вас з цим чудовим жіночим, весняним святом. Будьте завжди усміхненими, веселими, красивими і любимими:

39rHtf6v3aQ

6 thoughts on “Відкриття сезону або 160 км на велосипеді

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *