Цепь Campagnolo Record. 8 550 км пробега

Я писал тут что сменил цепь GH50 после 2600 километров. На данный момент пробег моей цепи Кампаноло Запись составляет 8 550 км. Растяжение — в зеленой зоне!

Chain Campagnolo Record

Итог 1: я смело полагаю что она при должной мойке и чистке проедет до желтой зоны еще 3 000 — 4 000 км. Минимум! Что, согласитесь, доставляет!

Итог 2: мой настоятельный рекомендасьйон всем здраво-мыслящим. И кто теперь с меня, и с моих шнурочков будет смеяться?

16 thoughts on “Цепь Campagnolo Record. 8 550 км пробега

  1. Dron62

    Тоже хочу! Зимой заморочусь такой. Куплю сразу 3 шт. И буду их варить в парафине. Наши гонцы так делают. Сразу три цепи варят, потом каждая по 500 км ходит. Я был в шоке, когда у них цепи руками трогал. Светлые и чистые, как и кассеты и системы. Можно носовым платком даже. И не испачкаешь!

  2. Iurii

    Парафін-фіґня!

    Пояснюю чому(багато букаф!).
    Вимивається водою на ура! Значить підходить лише для сухої погоди.

    Сучасні ланцюги, як от Кампа, мають зовсім іншу, нову, конструкцію , ніж ланцюги старого типу.
    Старий тип ланцюга-це 10 детальок у ланці! 57 ланок-це 114 зовнішніх пластин, 114 внутрішніх, 114 роликів, 114 заклепок, 114 втулок! 570 деталей-це більше, ніж всіх інших у велосипеді.
    Головний недолік такого ланцюга-втулка, яка нагадує пустотілу вісь! ЇЇ ще називають стаканом. Коли розберете таку ланку побачите на зовнішній стороні внутрішніх пластин розвальцьований край стакана. А зовнішній край стакана ховається за роликом.

    Всередині втулок знаходяться заклепки, які з’єднують пластини ланцюга, зовні — ролики. У ході експлуатації такого ланцюга відбувається знос внутрішньої та зовнішньої сторони втулки (стакана) одночасно.
    Саме для таких ланцюгів колись і було придумане парафінування. Саме такого типу ланцюги більше «витягуються», бо стираються заклепки і втулки в місцях контактів, чого немає в тої ж кампи, тому вона і ходить по 10 тищ км.
    _______________________________________________________________________________________________________________________
    Сучасні, нові ланцюги, мають на дві ланки всього вісім деталей! У них немає втулки! Замість звичайних отворів для втулки вони має плавно загнутий циліндричний виступ, який направлений вглиб ланки. Цей виступ йде на половину внутрішньої ширини ланцюга з кожної зі сторін. Така конструкція ланцюга дозволяє йому здійснювати більш гладке переміщення при виникненні перекосів і перемиканні передач.

    В силу того, що ланки ланцюга без втулок складаються з двох частин, розташованих з невеликим зазором один від одного, такий ланцюг має більш високі показники вигину в поперечному напрямку, що, безсумнівно, дозволяє збільшити ресурс роботи такого ланцюга, і меншу частоту змащування!

    І ще, сама система змащування старих і нових ланцюгів принципово відрізняється!
    В старих ланцюгах змазка необхідна:
    1. місце тертя заклепки у внутрішню пластину.
    2. внутрішня поверхня ролика
    3. контакт внутрішньої і зовнішньої пластин.
    Більше змащування і мастило, як і парафін, ніде не потрібне, ланцюг має бути сухий

    Отже, змащувати в новому типі ланцюгів потрібно лише ролики
    Береш масльонку із трубкою(або шприц!) і наносиш на ролики внутрішньої частини ланцюга. Прокручуєш ланцюг і протираєш насухо.

    1. Yurix

      Интересно же написано! Со стандартной цепью более-менее понятно.
      А вот эти новые «современные» цепи, типа Кампа (которой у меня нет, но обязательно будет), и другие (а какие еще есть?). Вот хорошо бы увидеть на картинке все эти заклепки, цилиндрические выступы и отличия в местах приложения усилия для лучшей гибкости.

        1. Yurix

          Бедняки (на такси в булошную) на карбонах не ездят. 🙂
          Правильную картинку вот нашел, для обычных цепей:

          Что там у Campagnolo Record С9 внутри?

          И еще, подозреваю, парафин вполне для нее пригоден. Сейчас у меня 2 взрослых + 1 детский велосипед с цепями на парафине. Очень классно — чисто. Возможно, дети вырастут и не будут знать что такое черные отпечатки цепей/звездочек на ногах и руках 🙂 Но то совсем другая история. Многим, как и мне раньше, это не мешает быть счастливыми в седле.
          P.S. warrior, переходи на парафин! и расскажи впечатления!

  3. Митоз

    Дядя Вова, а отсутствие Hyper Glide не мешает? Интересно, у производителей рыболовых катушек есть хоть что-то сопоставимое по износоустойчивости?

  4. Митоз

    Дядя Вова, а отсутствие Hyper Glide не мешает? Интересно, у производителей рыболовных катушек есть хоть что-то сопоставимое по износоустойчивости?

    1. warrior Автор записи

      Не мешает. Полет нормальный.

      По износу нет у них такого.
      Никто.
      Никогда.
      Ни разу.
      Не писал и не говорил о к-нить ХаТэРэ которая катнула 16-17к километров.

      А вот, о 2600 км бывает пишут: http://alkatrion.com/?p=22133

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *