Аматорські велоперегони «Cross-Country» м. Гнівань

Ось і відбулись ПЕРШІ, і сподіваюсь не останні, велоперегони в стилі крос-кантрі в м. Гнівань.
Де організатором цих велоперегонів став Я (Соколовський «Messer» Сергій).. скажу чесно, організатор з мене ніякий, більше подобається приймати участь а не проводити змагання, але так як я думав, що це зовсім не складно, вирішив зробити змагання і в Гнівані, так як не всі мають змогу поїхати в Вінницю чи ще кудись.. коли почав займатись організаційною діяльністтю, все виявилось трішки складніше, аніж я думав, але мені дуже допомогли небайдужі люди з виготовленням номерків та спонсори, мені ж лише залишалось поїхати в Вінницю, це все забрати і виготовити грамоти.. все це робилось в переддень до змагань, так як нещодавно я продав по певним причинам свій велосипед, а без велосипеда в Вінниці, скажу чесно, немає що робити, все дуже довго і нудно. Мене гарно виручив товарищ тим, що дав свого байка на користування ,тому мені вдалось все швидко і без проблем зробити/забрати/і отримати спонсорську допомогу.

А тепер про головне.

1. Організаційна діяльність.
Напевно мені ще рано щось подібне організовувати, так як я ще до цього в прямому сенсі не доріс! Потрібні поради, допомога, підказки.. взагалом потрібно навчатись в тямучих в цьому плані людей.

2. Організаційні витрати.
Практично все що було на змаганнях, це все спонсорська допомога від небайдужих людей, за що їм щиро вдячний.
Мій вклад — це тільки лайт-розмітка і грамоти.

3. Змагальна траса.
Траса планувалась і обкатувалась не сильно довго, так як у мене майже все дитинство там пройшло. А над типовою складністтю траси попрацювала Матінка-Природа, і люди, які люблять всюди ходити!

4. Як прийшла думка зробити в Гнівані змагання?
А прийшла ця думка в мою, ще не дуже досвідчену голову, вже понад пів року назад, так як приймаючи участь в таких змаганнях як: «Подільське Коло» «ЛісопарКК» «Доганяйко», захотілось і собі щось зробити цікаве, щоб хоч трішки заохотити людей займатись велоспортом, а не тільки їздити до магазину і назад.
А особисто мене заохотили змайматись велоспортом/велоїздою такі змагання, як «Дідькові Стежки» і їх організатори, це було на висоті, дуже сподобалось все!

5. Яким чином я мав заохотити людей приїхати та приймати участь в змаганнях?
Першопочатковий план був такий: Щоб не попасти сильно на гроші (бо я їх на той час не мав), вирішив зробити змагання таким чином, де головним призом будуть лише грамоти.. але поспілкувавшись зі своїм «Наставником», він вибив цей брєд з моєї голови, фразою «а який сенс їхати за бумажку, якою можна..далі не буду). і запропонував зробити призи за перше місце, щоб в учасників був ентузіазм/азарт їхати змагання за ту чи іншу річ. Це була гідна порада! За що вдячний.

6. Яка кількість учасників була на змаганнях?
В змаганнях мало бути 2 категорії:
— «Юнаки» учасники віком 12-16 років.
— «Аматори» учасники віком 16 і більше років.
Щоб перевірити скільки назбирається учасників, було зроблене обговорення в ВК «Попередня реєстрація»
Де наче назбиралось 10-12 учасників.
В результаті на старт вийшли:
— «Юнаки» — 4 людини.
— «Аматори» — 3 людини, з яких всі кола проїхали лише двоє.
Всі інші хто був присутній на змаганнях, то були лише глядачі і люди, які бачили ці змагання якось по своєму, а коли їм пропонували їхати, вони усілякими способами відмовлялись, але активно обговорювали/підси*али інших..

А ті люди на кого я розраховував, навіть не з»явились. (комусь простітєльно, комусь — ні)

7. Чи потібно було взагалі їх проводити? Чи є цільова аудиторія?
Як вище написано, то і була вся цільова аудиторія, яка приїхала приймати участь.
Інша цільова аудиторія — це Гніванські велосипедисти, заради яких це все і влаштовувалось (не кожен має змогу поїхати в Вінницю, чи ще кудись)
Так от, гніванських по ідеї налічувалось (ну це тільки ті, з якими я знайомий) близько 15 чоловік, більшість з них катає на нормальних роверах, які в розумінні середньостатистичної людини коштують гарних грошей (тіпа. краще скутера купити) — так от із цієї цільової аудиторії не було нікого!!! Лише гніванські «Юнаки» і вінницькі «Аматори».
А проводити змагання обов»язково потрібно було, не зараз — так літом, не літом — то восени. Тому що тільки в цьому є якийсь розвиток, в звичайних покатушках, нічого окрім покатушок і нема.. іноді потрібно урізноманітнювати життя, велосипедне життя я б сказав.

8. Чи будуть проводитись ще змагання?
Змагання обов»язково будуть проводитись не одноразово, але з перервою між ними щонайменше пів року, так як проводити їх кожен місяць, немає ні сенсу, ні грошей, ні спонсорів на це не вистачить, а без спонсорів багато чого не зробиш, а їхати змагання заради грамоти.. це якось ..(особисто я можу і заради грамоти і не заради також, але зараз не про мене мова).

Є декілька місць, які знаходяться на околицях м. Гнівань або поряд з містом, тобто такі села як: Селище, Могилівка, Ровець і Шершні, в яких у мене в планах проводити змагання, але там потрібно докласти зусиль і гарно порацювати. Якщо вдастся зробити там змаганяя, то вони будуть проводитись виключно лише для учасників віком старше 16 років.

Для учасників віком від 12 років, будуть проводитись лише на території міста Гнівань, і лише в тому випадку, якщо учасників буде налічуватись більше 10 чоловік.

В планах провести багаточасовий марафон в стилі «крос-кантрі» по пересічній місцевості, кілометраж такого марафону становитиме щонайменше 100 км, але в марафоні будуть присутні всеможливі спуски/підйоми/насипи/обриви/містки/каміння та ін.

Звісно що над цим потрібно не один день працювати, частенько виїжджати в ліс будувати трасу, таких ділянок які потребують будування, по великому рахунку 4 місця.
Але відповідно, що без ідей і допомоги старших по «рангу» товарищів-велосипедистів не обійтись.

Також хотілось би це провести масово, а не з трьома учасниками!
(якщо когось зацікавило, розповім детальніше).

І фото:
vinalex.io.ua/album719619
plus.google.com/u/0/photos/1159740417848…/6129105979354700673Аматорські велоперегони "Cross-Country" м. Гнівань 30610386 (1) 30610443 30610451 30610501 30610659 (1) 30610674 30610680

8 thoughts on “Аматорські велоперегони «Cross-Country» м. Гнівань

 1. warrior

  Сергій, красава! Молодець!
  Не потрібно бути перфекціоністом, все одразу не буває. Я вже писав про це. Головне що ти зробив це. Адже можна сидіти і думати, а можна брати та робити. Те що ти вийшов за рамки покатушок або лінійної участі в змаганнях — це більший крок ніж просто перемога на якихось стежках чи дідьках.
  Те що не прийшли ті, на кого ти розраховував — повір, це нормально. Воно часто так в житті. В мене так бувало багато разів. Певне що твоя аудиторія і є ті що були на змаганнях та були вболівальниками.

 2. warrior

  Будеш проводити, або готувати наступні змагання або ще щось такого плану – зв’язуйся. Прийму інформаційну участь, та по можливості побуду масовкою-глядачем. А якщо ляже карта то й візьму якусь лопату в руки щоб прокласти стежку.

  1. Messer Автор записи

   @warrior, щиро вдячний за допомогу та підтримку) обов»язково будемо планувати щось ще, але вже після основних змагань таких як «Дідькові Стежки» «СаХаРоК» — хочу приймати участь, сподіваюсь до того часу вдастся роздобути велосипед.

  1. Messer Автор записи

   @R4, Велике дякую)) Так, Гнівань — невеличке місто неподалік Вінниці, населення бизько 15 тис.людей.(або щось таке).
   Нажаль в нас не часто щось організовується, тому в руки орг.діяльність в основному беруть самі учасники змагань))
   Так само, як нещодавно пройшли змагання з кросфіту(ОФП), де організатором був також, в якомусь плані, учасник а не людина з великим досвідом організаційної діяьності)

   Змагання будуть проводитись не одноразово, але й не часто.. і не факт що саме в Гнівані, але на околицях, просто треба працювати.
   а для дітлахів — то лише в межах міста)

 3. Piramist

  Сергію, Вітаю із почином!…
  Враховуючи, що це була перша спроба провести такий захід та відсутність, поки що, певного досвіду оргдіяльності, ти зробив усе на пристойному рівні!…
  У тебе є бажання рухатись уперед, енергійність та розуміння того, що на досягнення певного високого рівня потрібен час, наполеглива робота (інформаційно-пропагуюча теж) та терпіння…
  А за підтримки небайдужих людей, яких таки є, все буде!…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *