Мій велосипед Trek 4300

Весною 2014 купив шосейний  Trek 1500 SLR, він безперечно дуже швидкісний і дуже мені подобається. Але захотілося їздити не обираючи доріг, захотілося в ліс в болото і в сніг. Літом звісно ганяв но шосері по лісопарку але розумів що це знущання в велосипеда.
Тому прийняв рішення придбати собі ще мтб хардтейл, шукав б/в велосипеди, бо ціни на нові з нинішнім курсом нереальні. І після нового року побачив оголошення про продаж велосипеда Trek 4300 у Вінниці, зв’язався з власником,  додому їхав вже на свому ще одному алюмінієвому конику.
Мтб в порівннянні з шосе, не їде а постійно тормозить, вага велосипеда 14 кг, широченні покришки майже не дають накату, і треба постійно вкручувати. Але великим плюсом стало те, що для мене відкрилися нові дороги. Вже проїхано майже 300 км, по лісах, полях, льодах… Велосипедом повністю задоволений, і запланував, що потрібно їхати свою першу мтб-сотню)

DSC_0903

 

IMAG0139

IMAG0113

IMAG0143

DSC_0904

IMAG0128

 

 

8 thoughts on “Мій велосипед Trek 4300

 1. kukin

  катаю такой же зверь, уже далеко далеко за 10к
  вес с крыльями, велозамком, велокомпом, насосом и бустером до 15кг, с учетом что задняя резина тяжелее чем bonrager connection trail (на мой взгляд очень удачная резина)
  плюс этого велосипеда, это толстая рама с мощным подседелом, рама очень жесткая не веляет (проверено свыше 90км/час)
  седло, вынос, ручки не родные, это все индивидуальное
  единственное, я сразу поставил гофры от вилки маниту, чтоб не сохла на больших выездах.

  4300

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *