Мій велосипед Canondale Trail та фото

З того моменту коли сів на свого сандаля 20 липня і до 19 січня 2014 року накрутив на ньому всього 4175 км. Із стартової комплектації мінявся лиш цеп тричі, а так все, що було-все й залишилось поки що.

biker (1)

Майже зразу ж купився велокомпутер Techwell A2 від компанії Echowell, пінопластова тюбєтєйка від німецької фірми Cratoni-Cratoni Titan-Pro, трішки пізніше ще придбав світло недороге сандалєве, і шмоток різних там купив, щоб не їздити, як лох, а как же! Катався, в основному сам, по околицям Кийова, якщо чернігівські ліси можна так назвати. Впевнено тримаюсь у сідлі біля 200 км, потім починають протестувати помідорки. Тоді я злізаю з сідла і роблю фотки. Та нє, не помідорок, а лісапету, і себе з лісапєтою.

biker (2)

biker (3)

biker (4)

biker (5)

biker (6)

biker (7)

Крім цього встиг восени завести групу на Ельбрус, на Новий рік сходив на Говерлу і скупався там у річечці, при +5. До речі, якщо у когось виникне бажання-на травень буду йти Казбек, можна приєднуватись!

І готуюсь до своєї навколосвітньої. Лютий-березень планую отримати візу мериканську, зібрати трішки якихось пожертв/зарплатні(один банк подарував трирічну карту!) і числа 2 червня стартувати.
На жаль, останні події, всім відомі, внесли невеличкий дисбаланс і коригування планів.

8 thoughts on “Мій велосипед Canondale Trail та фото

 1. Степан

  «у сідлі біля 200 км» на мтб, то сильно!

  «І готуюсь до своєї навколосвітньої»
  як у нас кажуть «калап долів» (тобто шапка до низу)

  1. warrior

   Приэднуюсь!
   Юра, бажаю успіху!
   І давай якийсь рахунок. Не знаю як хто з цього сайту, але я персонально розумію що кожен бакс може допомогти. І якусь десятку нашкрябаю.
   Також можу якось допомогти зі спорядженням.

 2. Юрій

  Привіт!
  Дякую за теплі слова!
  Я до останнього надіюсь, що вдастся підписати під проект якогось фінансового спонсора, але ця надія, як пташка-літає! На днях отримав відповідь від Гройсмана і Ко, кажуть, що самим не вистачає і послали на…до міністєрства спортивного.
  На сьогодні з впевненістю маю в числі спонсорів лише компанію Fisher(одяг), магазин Велостріт, Go Pro теж щось оіцяє, хоч і не зовсім даром,журнал «Світова географія» обіцяли щось публікувати, і київський завод «Квазар» обіцяв підібрати комплект сонячних батарей.

  На сьогодні є три номери карт Приват банку, на які можна перераховувати свої пожертви:

  5168 7423 1492 3123

  5168 7423 1320 1711 Всі три карти мої Заїка Юрій

  5363 5423 0097 7262 World

  Карта Альфа-банку:
  4102 4311 8278 0102 Заїка Юрій

  Яндекс гаманець:4100 1176 5403 718

  А якщо хтось бажає ойро чи доляри, то краще за все зробити це через систему skrill (skrill.com), там достатньо ввести емейл отримувача, в даному випадку мій svanko(равлик)гмайл.ком і я зможу їх отримати на свою карту payoneer.

  Крім цього можна купити якусь із моїх картин чи фотографій: http://www.active-travels.com/p/photo.html
  Буду вдячним за будь-яку допомогу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *