Стадниця-Калинівка-Вінниця 100 км

Доброго ранку. Хочу написати про свою вчерашню поїздку.   О 18 годині виїхав.  Запланував, що поїду в Калинівку, хотів приблизно проїхати 100 км. Це перша моя стокіломертівка в цьому сезоні. Маршрут спланував тут в Google Maps, а також можна подивитись тут на скріні:

 

З собою крім ключів і десяти гривень, нічого не брав. Дорога була «плюс-мінус» нормальною, вітер був не сильний. Зробив декілька фото:

виїзд з іншої сторони Калинівки, а далі починається дуже хороша дорога:

 

По дорозі в зворотньому напрямку вже в Вінниці купив бутилку води 1,5 л., бо вже дуже хотілося пити. А саме цікаве почалося в кінці, коли я був біля аеропорту, то не вистачало 20 км до сотні, тому я почав нарізати круги (точніше прямі): на аеропорт і назад, в с. Гавришівку і назад, до Стадниці — назад до траси — знову до Стадниці. Отак і вийшло майже 102 кілометра.

 1. Дистанція: 101,9 км
 2. Час:  4 години 10 хвилин
 3. Середня швидкість: 24,4 км/год
 4. Одометр: 1341,3 км
Взято з мого велощоденника.

9 thoughts on “Стадниця-Калинівка-Вінниця 100 км

 1. warrior

  Красавчик! Супер! Поздр!
  А ты тут писал что сотка это много! Такими темпами можешь и на 200 замахиваться легко! Причем в этом сезоне!

  Только это, Сережа, воду надо пить постоянно. Всегда! Если нет флягодержателя то в рюкзаке, или в сумке вози воду, но пить обязательно! Иначе будут проблемы с коленями и мну-мну дру.
  Я практическим путём определил для себя расход воды: 0.7 л на 30-40 километров. Это минимум если днем. Утром, когда прохладно, то 0,7 литра может хватить и на 45-50 километров.

 2. warrior

  Прекрасная средняя! Прекрасные показатели на одометре, у меня увы, но пока половина того. 660 километров. Но я постараюсь сегодня еще 6 накатать

 3. mult

  Пить воду? рятувать коліна? — то відваляться почки 🙂
  «Білий Скот» і села України …зараз вивчає Подільщину 😀
  фоти вєліка нагадали фільм «Амелі» — стюардеса вкрала у діда сувенірного садового гнома — по світу з ним літала і фоткала — фотки відсилала дєду(хазяїну гнома) …потім у діда криша рухнула — прикольний фільмєц 😆

  1. warrior

   :mrgreen: :mrgreen:
   Но Скотт то родной! Ни у кого ничего не рухнет!
   Рази ж только от зависти что вот Сергей смог а йа — нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *