Прошу допомоги

Ось текст її сестри.
Ось посилання на пост в ФБ: http://surl.li/ellwz
Привіт всім, хто знає мене і частково мою сім’ю. Ніколи би в житті не могла уявити, що прийдеться коли-небудь таке писати. Знаю, що зараз і так всім нелегко, але не можу хоча б не спробувати до вас звернутись.
На жаль, в моїй сім’ї трапилось горе, моя сестра захворіла, у неї рак, моя Ларіса. Колись в 2010 році їй вирізали злоякісне новоутворення в оці в інстит.Філатова в Одесі, після лікування в 2016 році був рубець, без ознак активного росту. Кожного року проводилось контрольне обстеження, в березні 2022 року на УЗД вийшли ознаки полімерних дифузних та вогнещевих змін печінки і підшлункової. Були проведені ряд необхідних аналізів, в тому числі 1.12.2022 була зроблена біопсія печінки, вийшов діагноз — меланома судинної оболонки лівого ока з множинними метастазами в печінку і ліву легеню 4 кл.гр.( код за МКХ-100 — С69.3 ). Необхідне лікування,хіміотерапія, зараз вирішується чи вдасться домовитись за кордоном, в Португалії або в Німеччині, то страшні кошти, яких вона на жаль не має. Прошу допомоги, хто скільки може, як комусь потрібні документи, які підтверджують діагноз, без проблем все надішлю. Прикріплю її номер рахунку ( 613510050000026205809303456 ) на її ім’я та додаю номер карти 5354 3210 5540 4553.
Будемо вдячні любій допомозі. Всім миру та добра! 💛💙


Читать далее

Нарешті я придбав Пінарелку

Читать далее

Чого вона так?

Читать далее

Святкуємо панове

День народження Степана Андрійовича!

Bianchi Oltre Аerovolution

Oltre RC з новаторськими, ексклюзивними компоненти Reparto Corse.
Сідло Bianchi RC139 Carbon Air; Інтегровані кермо та винос Oltre.

Читать далее

Cube Nuroad HPA Pro FE

Файні легіні з Одеси постійно продають гарні веліки. Рекомендую!
Ось лінк.

 

А Руслан просто прекерасно описує ці веліки. Я на слину сходжу… Але… Читать далее

Щастя

У місті Щастя на Луганщині ліквідовано (https://sprotyv.mod.gov.ua/…/zavdyaky-koordynacziyi…/) російський штаб, – Центр національного спротиву.
  • Вбито 16 московських окупантів, 40 рашистів поранено, знищено 12 одиниць техніки;
  • Удар завдано завдяки допомозі українського підпілля. Центр національного спротиву публікує посилання (https://sprotyv.mod.gov.ua/salut-form/), за яким можна анонімно повідомляти місцерозташування ворога.

Читать далее

Коханню всі ваги….

Коханню Велосипеду всі ваги….

 

Хто знає що це? Версія 2.0

Хто знає що це?

 

Читать далее

Хто знає що це?

Читать далее

Soma. Аеродинамічні подовжувачі керма Cletus

Аеродинамічні подовжувачі керма Cletus від компанії Soma, служать кріпленнями для  різновсяких аксесуарів.

Трохи особистого: хто не юзав лежак  категорично рекомендую! Хоча б сезон спробувати поїздити. У вас в голові, так само як то було у мене, дещо зміниться. Так само зміниться стиль їзди і стиль хвату якщо у вас шосссейнік.
Ще особистого: зараз зима лежак я зняв їз-за нових ручок Sensah Ignite, і так і не поставив.

Але продовжимо. Подовжувачі Cletus, продаються лише в комплекті з кермом (наразі), можна встановити декількома способами, щоб надати вам ще більше можливостей для юзака.  Кермо Clarence забезпечує більш природне положення руки та зап’ястя, але його вигин вперед від центру робить дивним встановлення світильників, комп’ютерів тощо. Однак додайте нові подовжувачі Cletus, і ви зможете створити пряму секцію перед штангою для монтажу всіх речей. (Як вам такий переклад?)

Або переверніть їх, щоб створити «аеро» розширення для більшої позиції рук під час тривалих поїздок. Набір називається Clarence II і продається за 120 доларів. Загальна вага з подовжувачами становить 600 г (заявлено), а ширина — 670 мм.

Читать далее

Велосипедний причіп. Поради

На велосипедному причепі можна перевозити майже все! Як на фото вантаж, дітлахів, кішок, собак інше. Однак пересування велосипедом з причепом сильно відрізняється від звичайної велосипедної їзди, і ці особливості слід враховувати, щоб пересування стало легким і, головне, безпечним. Поїхали:

1. Горизонтальною, рівною дорогою причіп за фактом не відчувається. Нехай навіть із вельми солідним вантажем. Причіп не суттєво впливає на керування велосипедом і не заважає руху;

2. При спуску з гори причіп додає розгін і враховуючи це слід пригальмовувати заздалегідь, щоб не перейти критичну точку, як я її називаю точку невпиності.

велосипедный прицеп

Читать далее

Крепление для фонаря на вилку велосипеда

DSC_0478

Всем привет! Эта статья для тех, кто любит катать на велосипеде в тёмное время суток с осветительными приборами и для тех кто собирается таковым заняться! Я люблю катнуть ночью с фонарём(с хорошим фонарём, может даже и не одним, ещё с детства очень люблю посветить фонариком, раньше это были допотопные фонари с 1,5 вольтовыми лампочками , с не продолжительными элементами питания по времени и не очень дешёвыми по цене)сейчас же наступила эра светодиодов и лития(18650,26650,14500,16340 и т.д.)доступных по разным ценам, есть Aliexpress, Ebay именно там я начал покупать свои фонари, сначала дешёвые No name, затем поняв что это не для меня, начал приобретать от именитых брендов (можете посмотреть на моём канале на YouTube). Читать далее

Bisiklet, yol, mutluluk ve ben

Bisiklet, Mutluluk ve Ben

Bisiklet dünyası ile uzun süredir İngiltere’de yol bisikleti kullanan kardeşimin ısrarı üzerine tanıştım. “Çok keyifli, al, sen de hafta sonları takılırsın” şeklindeki ifadeleri fazlasıyla cazip gelince bana uygun olacak bisiklet türünü seçerek bir yol bisikleti almaya karar verdim. Tabii ki karşımda yabancı olduğum kocaman bir dünya vardı. Neden özellikle yol bisikleti diye sorarsanız, öncelikle şehir bisikletlerini hiç estetik bulmadım ve maalesef benim için estetik bir çok unsurdan önce geliyor. Arazi bisikletlerini de tamamen ilgi alanım dışında olduğu için elediğimde zaten tek seçenek olarak geriye yol bisikleti kalıyordu. Şık tasarımı, ince lastikleri ve hafifliği ile bu bisiklet türü beni etkilemişti. Üretiminde ciddi anlamda bilimsel çalışma yatıyordu gördüğüm kadarıyla, kadrolardan jantlara kadar tüm parçaların ayrı ayrı değerlendirilip tartıldığı, özenle seçildiği ve detaylara önem veren bir sektör vardı karşımda.

Kardeşimin verdiği ara gazı olmasaydı aklımın ucuna bile gelmeyecekti bisiklet almak.

Bisiklet Seçimi
İnternet’teki çeşitli sitelerde yer alan araçları kullanarak bana uygun kadro boyunu hesaplamakla başladım işe. 52 ve 53 cm bana uygun kadro boylarıydı. Bu boylarda bir yol bisikleti bulmak ise Nisan ayında çok zordu. Yanlış bir zamanda bisiklet almaya kalkışmıştım meğer, Ocak, Şubat ve Mart aylarında yeni sezon modeller Türkiye’ye getirilmiş ve hızlıca tükenmişti. Читать далее

Водяний електровелосипед

Концепція цього водяного електровелосипеда була розроблена в Новій Зеландії. Виробництво однієї з моделей – Manta5 ХЕ-1 налагоджено у Китаї.

Максимальна швидкість 20 км/год.
Ціна $9 000

Читать далее